Disable Preloader

O nas

Transport Krajowy Międzynardowy

Łukasz Przybylski


Nasza firma Transport Krajowy Międzynarodowy Łukasz Przybylski została założona 1 grudnia 2007 roku. Specjalizujemy się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, zajmujemy się także logistyką, posiadamy własną spedycję.

Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku przyczyniło się do wypracowania bardzo dobrej opinii i zaufania wśród licznych klientów oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wchodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzając ofertę usług. Na te chwilę oprócz transportu i spedycji, oferujemy również sprzedaż części samochodowych, recykling, skup akumulatorów. Otrzymaliśmy pozwolenie od Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego na otwarcie stacji demontażu pojazdów. Ponadto świadczymy usługi autolawetą.

Rozwój firmy na przestrzeni lat

Na początku istnienia działalności zakupiliśmy jeden nowy ciągnik siodłowy oraz naczepę typu firana. Podążając za pasją, zainteresowaniem, chęcią rozwoju firmy, wzbogaciliśmy naszą flotę. Obecnie posiadamy pięć nowoczesnych zestawów ciężarowych – pięć ciągników siodłowych połączonych z naczepami typu firana. Sprzęt, który posiadamy odznacza się najwyższą jakością oraz spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i ekologiczne obowiązujące w transporcie krajowym i międzynarodowym.

To, co nas wyróżnia na rynku

Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły i intensywny rozwój. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z usług świadczonych przez naszych pracowników. Oferujemy profesjonalne podejście do każdego klienta, kompleksową obsługę i pomoc oraz atrakcyjne ceny, stawki. Jesteśmy słowni, zawsze dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów.

Lata doświadczenia drogą do sukcesu

Zdobyte liczne umiejętności, wiedza z zakresu prowadzenia firmy transportowej, logistyki przyczyniły się do zdobycia różnorodnych klientów oraz ich zaufania. Jesteśmy firmą, która stawia na jakość.

0

Firmy nawiązały z nami współpracę

0

Przejechanych tras

0

Zdemontowanych pojazdów

0

Dostępnych części samochodowych

Poniżej zdjęcia naszej firmy