Disable Preloader

Recykling

Recykling

Dbamy o naturalne środowisko. Żyjemy w zgodzie naturą


Recykling to czynność, która ma celu maksymalne odzyskanie części, zespołów, materiałów wycofanych z eksploatacji – zużytych, uszkodzonych. Jest to także proces przygotowania tych elementów do ponownego zastosowania w produkcji. Posiadając stację demontażu pojazdu, recykling to dla nas sprawa pierwszorzędna.

Chronimy przyrodę

Przy kasacji, złomowaniu różnorodnych pojazdów, maszyn, urządzeń, trzeba pamiętać, aby usunąć z nich wszelkie elementy, które są niebezpieczne i niekorzystnie wpływają na środowisko naturalne (oleje, płyny).

Recykling części samochodowych

Podczas demontażu pojazdów staramy się odzyskać jak najwięcej części, które są sprawne i będzie można je zastosować w innym pojeździe, maszynie czy urządzeniu. Oferujemy szeroki wachlarz części używanych, które nadają się do różnych marek pojazdów.

Recykling akumulatorów

Skupujemy akumulatory od wszystkich typów pojazdów. Zachęcamy do sprzedaży akumulatorów, mając na uwadze przede wszystkim dobro naturalne. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Pojazd do recyklingu

Właściciel, który chce oddać pojazd do recyklingu, zobowiązany jest posiadać następujące dokumenty: dowód rejestracyjny pojazdu, polisę OC, kartę pojazdu oraz dowód osobisty. Nasza firma wystawi dokument o demontażu pojazdu.

Poniżej zdjęcia naszej firmy