Disable Preloader

Transport i spedycja

Transport i spedycja

Transport krajowy, transport międzynarodowy oraz spedycja to sektory gospodarki, w których jesteśmy ekspertami.


Nasza firma Transport Krajowy Międzynarodowy Łukasz Przybylski od 2002 roku zajmuje się transportem. Prowadzimy dodatkowo również spedycję. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, co przekłada się na dużą liczbę zadowolonych klientów, firm, przedsiębiorstw z naszych usług. W dalszym ciągu dbamy o rozwój firmy. Posiadamy flotę składającą się z 5 zestawów ciężarowych.

Transport krajowy

Zajmujemy się przewożeniem różnorodnych ładunków na terenie kraju. Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz licencję. Każdą trasę pokonujemy bezpiecznie i z zaangażowaniem.

Transport międzynarodowy

Przemierzamy setki kilometrów poza granicami naszego kraju. Głównie przewozimy ładunki do Anglii, ale także do Francji, Belgii, Niemiec i Holandii. Posiadamy pewność, że dany towar nie zaginie ze względu na nadajniki GPS zamontowane w każdym z aut.

Usługi spedycyjne

Naszą specjalnością jest również spedycja krajowa oraz międzynarodowa. Dysponujemy doświadczoną obsługą spedytorską, która wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem. Realizujemy szeroki wachlarz zleceń spedycyjnych. o

Profesjonalizm i zadowolenie

Każdą trasę z ładunkiem pokonujemy ostrożnie, dzięki czemu nasi klienci zyskują pełną satysfakcję z naszych usług. Każde powierzone zlecenie wykonujemy profesjonalnie. Z nami zawsze do celu!

Poniżej zdjęcia naszej firmy