Disable Preloader

Nowe części

Nowe części

Bogaty wybór nowych części samochodowych w atrakcyjnych cenach.


Posiadany bardzo bogaty wachlarz nowych części do aut osobowych oraz ciężarowych do wszystkich marek. Służymy swoją pomocą oraz doświadczeniem przy wyborze odpowiedniej części do danego pojazdu. Posługujemy się najnowszymi katalogami, które są bardzo dokładne oraz zawierają rzetelne informacje. Sprzedajemy części, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i polityki jakości.

Sprzedaż tradycyjna

Prowadzimy sprzedaż nowych części w tradycyjny sposób za pośrednictwem sklepu mieszczącego się na terenie siedziby firmy. Zapraszamy do dokonania zakupów!

Zawsze do usług

W celu zdobycia informacji na temat dostępności części samochodowej zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Dane do kontaktu są widoczne w zakładce Kontakt. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Gwarancja znakomitej jakości

Współpracujemy z renomowanymi firmami, które specjalizują się w produkcji części do pojazdów ciężarowych i osobowych. Kupując u nas części, dajemy gwarancję jakości i rzetelności.

Bezpieczne zakupy

Zajmujemy się sprzedażą części samochodowych tylko od sprawdzonych kontrahentów, przedsiębiorstw. Zależy nam na jak najlepszym zadowoleniu klientów. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze części do konkretnych pojazdów.

Poniżej zdjęcia naszej firmy