Disable Preloader

Części używane

Części używane

Konkurencyjne ceny części używanych – wszystko dla pojazdów osobowych różnych marek.

Zobacz nasze aukcje na allegro Nasze aukcje na allegro


W związku z możliwością demontażu aut posiadamy rozbudowany i zarazem zróżnicowany katalog części używanych do aut osobowych. Oferujemy sprzedaż części do różnych marek, w szczególności do pojazdów marki Opel. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie i handlu częściami. Jesteśmy do dyspozycji klientów, służąc swoją wiedzą i umiejętnościami. Jesteśmy otwarci na współpracę z dużymi firmami oraz indywidualnymi klientami.

Sprzedaż tradycyjna

Potrzebna konkretna część do samochodu osobowego? Ciężką ją poszukać? U nas na pewno jest dostępna. Dysponujemy szerokim zakresem części. Zapraszamy do siedziby naszej firmy.

Sprzedaż internetowa

Oferujemy nowoczesny, bardzo wygodny sposób zakupów części używanych. Jesteśmy do dyspozycji na Allegro. Wystarczy nas poszukać – bogaty katalog części dostępny online.

Zawsze na czas

W związku z tym, że prowadzimy sprzedaż części przez Internet, bardzo staramy się, aby każda wysyłka dotarła do odbiorcy na czas. Terminowość to jedna z cech, która nas wyróżnia.

Atrakcyjne ceny

Części, które posiadamy w naszej ofercie nadają się do montażu w innych pojazdach, są używane, ale nieuszkodzone. Ceny, które proponujemy, są adekwatne do stanu i jakości danego towaru

Poniżej zdjęcia naszej firmy